तब्बू २५ वर्षे ठिटो इशानलाई चुम्बन गरेको दृश्यका कारण चर्चामा

मीरा नायरको वेब सिरिज ‘द सूटेबल बोय’ को पहिलो एपिसोड बीबीसीमा रिलिज भएपछि तब्बू र ईशान खट्टरको चुम्बनको दृश्य चर्चामा आएको छ । तब्बू यो सिरिजमा एक नृत्याङ्गना सईदा बाईको भूमिका निभाइरहेकी छिन् । ईशान खट्टर र उनीबीच उत्कृष्ट केमेस्ट्री देखिएको छ । ४९ वर्षकी उमेरमा तब्बूले यस्तो भूमिका किन स्विकारिन् जसले उनले आफूभन्दा लगभग २५ वर्ष कान्छा युवकसँग चुम्बन गर्नुपर्छ ?

तब्बू यस्ती अभिनेत्री हुन् जसका लागि भूमिका सधैं महत्वपूर्ण हुन्छ । मिरा नायरसँग उनी ‘द नेमसेक’ फिल्ममा काम गरिसकेकी छिन् ।

मिराले जब तब्बूलाई यो भूमिका प्रस्ताव गरिन् तब उनले अस्विकार गर्न सकिनन् । ट्रेलर र पहलो एपिसोड रिलिज भएपछि यति ठूलो सिरिजमा सबैले उनको चुम्बनको दृश्यलाई महत्व दिएकोमा तब्बू अचम्मित छिन् । तब्बूलाई राम्रोसँग थाहा थियो कि उनको भूमिका उत्तेजक छ र ईशानसँग उनको लभ मेकिङ सिन्स पनि छ तर उनले सोचेकी थिइनन् कि यो सिन सिरिजको लाइलाइट बन्नेछन् ।