म्याद नाघेको चिउरा प्याकेजिङगर्दै गर्दा कमला सप्लायर्सको गोदाममा स्थानीय प्रशासनको छापा, जनस्वास्थ्यमाथि खेलवाड गरेको निश्कर्ष

सिन्धुलीको कमलामाई नगरपालिका स्थित कमला सप्लार्यले म्याद नाघेका खाद्य पदार्थ नयाँ बोरामा रिप्याकेजिंग गरेको सूचनाका आधारमा स्थानीय प्रशासनले छापा मारेर बरामद गरेको छ । मुसाले खाएका र म्याद नाघेका चिउराको गोदाममा नयाँ बोरामा प्याकिंग गरेको स्थानीय वासिन्दाले सूचना दिएपछि स्थानीय प्रशासन, खाद्य प्रविधी कार्यालय, घरेलु तथा साना उद्योग कार्यालय, प्रहरी र उद्योग वाणिज्य संघको रोहवरमा अनुगमन गर्दा तथ्यहरु फेला परेको हो ।
नबलपरासीबाट नयाँ बोरा (नयाँ म्याद भएको ) मगाएर मुसाले खाएको तथा म्याद सकिएको चियरा प्याकिंग गरेको अबस्थामा अनुगमन टोलीले बरामद गरेपछि कमला सप्लायर्सलाई कारबाही प्रक्रिया अगाडि बढाइएको जिल्ला प्रशासन कार्यालय सिन्धुलीले जनाएको छ । ति सञ्चालकले पटक पटक जनस्वास्थ्यमाथि खेलवाड गरिरहे पनि उन्मुत्तिः पाइरहेका थिए । यो समाचार सन्देश जनप्रिय साप्ताहिकले लेखेको छ ।