अपरेशन स्टोलेन अनाउन्सः यौन व्यापारमा संलग्न भएको आरोपमा फ्लोरिडाका उच्च अधिकारी र नेपाली महिलासहित २ सय पक्राउ


फ्लोरिडा प्रहरीले यौन व्यापार तथा ओसार पसारमा संलग्न भएको आभियोगमा पहिलो पटक ठूलो सफलता हाँसिल गरेको छ । २ वर्ष लगाएर गरेको अनुसन्धानपछि फ्लोरिडाको प्रहरी विभागले झण्डै २ सयको संख्यामा यौन व्यवसाय एवम् महिला ओसारपसार कार्यमा संलग्न भएको अभियोगमा उच्च पदस्य अधिकारी, विद्यालय तथा कलेजका प्रिन्सिपल, होस्टलमा बस्ने छात्राहरु र शिक्षिकाहरुसमेत पक्राउ परेका छन् । अप्रेशन स्टोलेन अनाउन्स नाम दिइएको उक्त अनुसन्धानका क्रममा केही नेपाली महिला पनि पक्राउ परेको सञ्चारमाध्यमले जनाएका छन् । यो अप्रेशन सन २०१८ को नोभेम्बर महिनाबाट प्रारंभ गरिएको थियो । यस क्रममा प्रहरीले विभिन्न चर्चका पादरी र पास्टरहरुलाई वालिकाहरुमाथि यौनजन्य क्रियाकलापमा संलग्नभएको अभियागमा पक्राउ गरेर सार्वजनिक गरिसकेको छ ।

At the Tuesday press conference the Tallahassee Police Department displayed the mugshots of the people arrested in the case
Some of the high profile people linked to the case include a grade school physical education teacher and a high-profile booster for Florida State University
Gym teacher Brian Winsett, 51, who taught at Woodville PK-8 School, was also arrested in July for sex crimes with a 13-year-old girl
मुख्य योजनाकार एवम् शिक्षक ब्रेन विनेस्ट
'The sheer number. The all-day, everyday, all-the-time solicitation and sexual activity and talk about cash for money and clearly meeting. I had never seen something just that prolific,' Tallahassee Police Department Investigator Elizabeth Bascom, who first uncovered the victim being sold online, said